WTOREK - 13.04.2021

Szanowni Rodzice, Kochane Dzieci!

Na dobry początek dnia zapraszamy do rozpoznania odgłosów zwierząt egzotycznych wykorzystując materiał do którego podajemy link

Zachęcamy do zabawy logopedycznej polegającej na naśladowaniu odgłosów zwierząt, jakie pojawiły się w powyższym materiale.

Po odgadnięciu odgłosów zwierząt zapraszamy do książki „Olek i Ada” (cz.4). Tam na stronie 3, na ilustracji są zwierzęta ukryte pod kocem. Chcą z nami pobawić się w chowanego. Przyglądając się częściom zwierząt wystających z pod koca rozpoznajcie je, a następnie nazwijcie wszystkie zwierzęta znajdujące się na tej stronie. Rysujcie ramki zdjęć zwierząt po śladach.

Następnie przejdź do stron 6-7 i przeczytaj treści tam zawarte, a następnie ołówkiem pisz litery po śladzie, a póżniej samodzielnie.

Dobrego dnia!