Strona głowna  /  Aktualności  /  WNIOSEK I DEKLARACJA - DLA RODZICÓW DZIECI UCZĘSZCZAJĄCYCH DO TĘCZOWEJ AKADEMII - WAŻNE!!!
data dodania: 2021-02-11 00:04:56
DRODZY RODZICE,

przypominam, że każde uczęszczające do nas dziecko należy zapisać na kolejny rok szkolny 2021/2022.
Zapisu dokonujemy za pomocą Deklaracji, którą otrzymali Państwo drogą mailową oraz udostępniam w szatni Przedszkola. Dokument należy złożyć w kancelarii przedszkola lub przesłać skan
w terminie od 18 do 28 lutego.
/po tym terminie dziecko musi brać udział w rekrutacji elektronicznej na ogólnych zasadach/.

DZIECI, KTÓRE ODCHODZĄ DO SZKOŁY,
NALEŻY ZAPISAĆ W MARCU  WNIOSKIEM ELEKTRONICZNYM / poprzez portaledukacyjny.krakow.pl/!

Przekazuję także informację, że podczas wakacji Przedszkole pracuje w Lipcu
Zapisu dokonujemy poprzez wniosek, kyóry otrzymali Państwo drogą mailową- termin zapisu od 1 do 12 marca.
W tym roku wszystkie Przedszkola wokół nas są nieczynne,
dlatego będzie dużo chętnych z zewnątrz, których powinniśmy przyjąć.
Proszę o zrozumienie sytuacji i zapisywanie dzieci, których Rodzice pracują / nie przebywają np. na urlopie wychowawczym/ i nie mają możliwości wysłania  dzieci  na wakacje.

BARDZO PROSZĘ PILNOWAĆ TERMINÓW.