Strona głowna  /  Galeria  /  RODZINNY KONKURS PLASTYCZNY - PISANKI, WYKLEJANKI, JAJKA MALOWANE PODRÓŻĄ PYZY ZAINSPIROWANE
data dodania: 2017-04-27

Dnia 6 kwietnia 2017 roku w naszym przedszkolu odbyło się rozstrzygnięcie Rodzinnego Konkursu Plastycznego "Pisanki, wyklejanki, jajka malowane podróżą Pyzy zainspirowane". Na konkurs wpłynęło 36 prac przestrzennych, które wykonane były różnymi technikami, przy wykorzystaniu wszelakiego materiału oraz elementów dekoracyjnych. Każda praca była wyjątkowa, dlatego wytypowanie zwycięzców przysporzyło komisji wiele kłopotu. Ostatecznie w kategorii dzieci młodszych przyznano 3 nagrody za I, II, III miejsce oraz wyróżnienie. W kategorii dzieci starszych przyznano 4 nagrody za I, dwa II, III miejsce oraz wyróżnienie. Wśród laureatów znaleźli się:

Dzieci młodsze 3, 4 latki:

I miejsce - Kornelia Rogowska

II miejsce - Zosia Wąsala

III miejsce - Patrycja Machnik

wyróżnienie - Pola Rzepa

Dzieci starsze 5, 6 latki:

I miejsce - Michał Glonek

II miejsce - Nina Zajączkowska

II miejsce - Iga Goryca

III miejsce - Zuzia Gawron

wyróżnienie - Magda Cwykiel

Bardzo dziękujemy za tak aktywny udział w konkursie.

Serdecznie gratulujemy  Zwycięzcom, Wyróżnionym oraz Wszystkim Uczestnikom konkursu!

Organizatorki konkursu pani Anna Lenik i pani Kinga Szczap