„Czy to jutro, czy to dziś wszystkim jest potrzebny miś!”

Święto pluszowego Misia

W tym tygodniu Miś Uszatek miał swoje Święto, dn. 25 listopada obchodzimy  ”Światowy dzień Pluszowego Misia” w związku z tym poznawaliśmy różnego rodzaju, koloru oraz kształtu  misie.  Nauczyliśmy się piosenki i tańca pt. „Taniec pajacyka z misiem” i „Jadą jadą misie”, wysłuchaliśmy wiersza J. Janczarskiego pt. „Naprawiamy misia” i  rozmawialiśmy o szanowaniu zabawek.  Ponadto stworzyliśmy misie z papierowych torebek oraz wykonaliśmy „Misia Uszatka” z kółek,  różnych materiałów i guzików. W piątek  na Balu u Misia Uszatka bawiliśmy się i tańczyliśmy do misiowych piosenek  takich jak „Prywatka u Misia Uszatka”, „Na dobranoc”, „Dwa Malutkie misie”, „Pokochaj pluszowego misia” itd. Ponadto wykonaliśmy  misiowe kanpeczki, które szybko zniknęły z naszych stolików. Wszystko zwieńczyła zabawa w fotobudce. Było wesoło i misiowo:) Zapraszamy do galerii.:)